prezenty świąteczne z dobrą energią

with Brak komentarzy

Czy masz już wszystkie świąteczne prezenty? Jeśli jeszcze nie, to może właśnie w sklepie solo kolektywu uda Ci się znaleźć te brakujące? Wiele rzeczy to pojedyncze egzemplarze lub krótkie serie. Kupując rękodzieło oprócz starannie dopracowanego przedmiotu dostajesz także mnóstwo serca i dobrej energii włożonej w każdą rzecz. Jeśli i Ty masz to szczęście, że kochasz swoją pracę, to wiesz, że to naprawdę działa.

Do wyboru mam dużo intensywnie kolorowych naczyń, ale jest też kilka stonowanych i spokojniejszych. Wszystkie pokryte takimi szkliwami, że spokojnie można ich używać do serwowania jedzenia. Ale są też najczęściej na tyle ciekawe, że równie dobrze mogą stać puste i cieszyć oko;)

Biżuteria też jest dość kolorowa, ale znajdzie się i coś spokojniejszego. Prawie wszystkie wisiory są dwustronne – jedna strona to żywe kolory szkliw, a druga odcienie brązu i beżu. Wszystkie rzeczy z wyjątkiem broszek są wykończone oksydowanym srebrem.

Zapraszam do buszowania w sklepiku! Wszystkie zamówienia powyżej 200 zł wysyłam na mój koszt. A w Krakowie możemy się umówić na odbiór osobisty w pracowni w okolicy Ronda Grzegórzeckiego. Jeszcze do końca roku tam mieścić się będzie moja pracownia. A później przeprowadzka:)

 

Chcesz skomentować?