odpalamy! rusza nowa strona solo kolektywu

with Brak komentarzy

Jest! Hurra! Zrobiłam ją! Zrobiłam samodzielnie stronę internetową:) Wygląda tak jak chciałam; mam nadzieję, że jest przejrzysta i czytelna. Ciekawa jestem Twojej opinii; może coś powinnam dodać, zmienić? Chętnie poczytam komentarze, więc pisz śmiało jeśli tylko masz ochotę. Sprawdzałam czy wszystko działa, ale nie wiem czy czegoś nie przeoczyłam, bo radość przytępia zmysły;)

Na stronie znajdziesz sklep, z moją ceramiką i porcelaną. Rzeczy robię ręcznie w pojedynczych egzemplarzach lub krótkich wzorach; to co jest wystawione w sklepie mam aktualnie w pracowni, więc mogę wysłać zaraz po zaksięgowaniu wpłaty.

Mogę oczywiście ulepić coś na zamówienie, ale czas realizacji to minimum 2 tygodnie (tyle mniej więcej czasu zajmuje proces technologiczny, czyli ulepienie, wysuszenie, wypalenie, poszkliwienie i powtórny wypał). Czasem może to potrwać dłużej, jeśli nałoży się na siebie więcej zamówień. W dziale kontakt są wszystkie potrzebne do namierzenia mnie informacje:)

Na blogu będę pisać o tym co u mnie:) Co ciekawego dzieje się w pracowni, na jakie targi się wybieram, co mi się marzy itp.

Zwiedzaj stronkę, komentuj i kupuj:)

Z okazji otwarcia strony i urodzin solo kolektywu (dzie-wią-tych!) ogłaszam wszem i wobec 3-dniową promocję na wszystko (15% rabatu pojawi się w koszyku). W ciągu najbliższych dni, będę na pewno dorzucać jeszcze trochę nowych rzeczy, więc zapraszam serdecznie!

Chcesz skomentować?